Práce v dělnické profesi a výdělek pro řidiče

Řídíte rádi auto a chcete si přivydělat? Nebo chcete získat výdělek v dělnické profesi? Pokud ano, tak jsou obě dvě následující nabídky určeny právě pro Vás! Uvedené nabídky jsou vhodné pro zájemce z celé ČR.

Nabídka č. 27 - Jezdíte rádi autem, máte volný čas a chcete si přivydělat peníze? Poradíme Vám, kde si můžete na internetu vybrat z celé řady konkrétních různých výdělků pro řidiče. Stačí si jen vybrat nabídku, která Vás zaujme a kontaktovat danou firmu. Dále Vám nabízíme možnost výdělku za umístění reklamy na Vaše auto. Stačí se jen zaregistrovat u dané firmy, vložit fotografie, stručný popis Vašeho auta včetně kontaktů a dalších údajů. Zasíláme kontakty na internetové stránky, kde získáte potřebné informace a instrukce pro zájemce o tento druh výdělku.

Nabídka č. 36 - Hledáte práci nebo výdělek v dělnické profesi? Chcete vykonávat manuální řemeslo v oboru, ve kterém jste vyučeni a nebo hledáte jen pomocnou práci bez nutnosti kvalifikace? Česká firma nabízí zájemcům z celé ČR zajištění práce v nejrůznějších oborech, navíc hradí náklady na dopravu a ubytování v místě výkonu dané práce. Vyberte si práci, která Vám vyhovuje! Zasíláme bližší informace a potřebné kontakty na uvedenou firmu. Cena za zaslání poštou je 190 Kč. Objednejte si obě tyto nabídky k zaslání poštou na Vaší adresu zde

 

Cena zahrnuje: odeslání zásilky na Vaší adresu přes Českou poštu, tak jak je uvedeno v textu nabídky, placení poštovného u námi odeslaných zásilek, garance platnosti nabídky 12 měsíců, možnost využít Zákaznický servis e-mailem nebo dopisem v případě potřeby zaslání dotazu. Nabídka je vhodná pro zájemce z celé ČR od věku 18 let, můžete vykonávat v čase, který Vám vyhovuje.