Práce v dělnické profesi a výdělek pro řidiče

Řídíte rádi auto a chcete si přivydělat? Nebo chcete získat výdělek v dělnické profesi? Pokud ano, tak jsou obě dvě následující nabídky určeny právě pro Vás! Uvedené nabídky jsou vhodné pro zájemce z celé ČR.

Nabídka č. 27 - Jezdíte rádi autem, máte volný čas a chcete si přivydělat peníze? Poradíme Vám, kde si můžete na internetu vybrat z celé řady konkrétních různých výdělků pro řidiče. Stačí si jen vybrat nabídku, která Vás zaujme a kontaktovat danou firmu. Dále Vám nabízíme možnost výdělku za umístění reklamy na Vaše auto. Stačí se jen zaregistrovat u dané firmy, vložit fotografie, stručný popis Vašeho auta včetně kontaktů a dalších údajů. Zasíláme kontakty na internetové stránky, kde získáte potřebné informace a instrukce pro zájemce o tento druh výdělku.

Nabídka č. 36 - Hledáte práci nebo výdělek v dělnické profesi? Chcete vykonávat manuální řemeslo v oboru, ve kterém jste vyučeni a nebo hledáte jen pomocnou práci bez nutnosti kvalifikace? Česká firma nabízí zájemcům z celé ČR zajištění práce v nejrůznějších oborech, navíc hradí náklady na dopravu a ubytování v místě výkonu dané práce. Vyberte si práci, která Vám vyhovuje! Zasíláme bližší informace a potřebné kontakty na uvedenou firmu. Cena za zaslání poštou je 190 Kč. Objednejte si obě tyto nabídky k zaslání poštou na Vaší adresu zde

 

 

 

 

Bonus navíc! Chcete mít možnost vybrat si z více nabídek výdělků? Objednejte si výše uvedenou nabídku k zaslání poštou (klikněte na červený odkaz a vyplňte objednávku dle instrukcí) a navíc Vám zašleme zdarma kontakt na webové stránky české firmy, která se specializuje na různé práce z domova. Budete mít příležitost vybrat si zdarma na webu firmy z více jak 100 konkrétních nabídek práce z domova, dále je pro Vás přichystáno přibližně 50 přímých kontaktů na firmy, které umožňují výdělek s možností práce doma. Navíc získáte cca 30 webových kontaktů na pracovní portály a agentury, které Vám mohou při hledání práce pomoci v místě bydliště. Vhodné pro zájemce z celé ČR, nabídky výdělků jsou pravidelně aktualizovány, kontakty na firmy budete mít k dispozici bez poplatku! Chcete zaslat zdarma internetový kontakt na webové stránky, kde budou všechny tyto nabídky pro Vás připraveny? Je to jednoduché - stačí si pouze objednat a zaplatit k zaslání poštou výše uvedenou nabídku Práce v dělnické profesi a výdělek pro řidiče!