Výdělek na internetu - komplet nabídek ověřených výdělků

Vydělejte si peníze na internetu z pohodlí domova a nebo formou jiné výdělečné činnosti pomocí svého počítače! Máme pro Vás připravenou celou řadu níže uvedených aktuálních nabídek výdělků, díky kterým si můžete slušně přivydělat samostatně výdělečnou činností, nebo i na hlavní úvazek ve svém volném čase. Prezentované nabídky jsou vhodné pro zájemce z celé ČR. Po objednání a obdržení nabídek poštou se sami rozhodnete, která výdělečná činnost Vám bude nejlépe vyhovovat.

(nabídka č. 105) Česká firma Vám nabízí výdělek za vyplnění dotazníků týkajících se výzkumu trhu. Pro zájemce od 16 let z celé ČR, za 1 vyplněný dotazník se platí 25 až 50 Kč, u speciálních dotazníků až 200 Kč. Po dosáhnutí min. 250 Kč dostanete odměnu formou atraktivních poukázek na odběr zboží nebo služeb ve vybraném obchodě! Zasíláme internetový kontakt, kde získáte potřebné informace + možnost registrace zdarma.

(nabídka č. 121) Práce a brigády po celé ČR! Několik firem z celé ČR nabízí personálně - pracovní poradenství, které Vám pomůže si najít dočasnou nebo trvalou práci v místě Vašeho bydliště. Dále se jedná o nabídky možností získání práce přes internet, zprostředkování práce a brigád pro studenty a jiné (jedná se o různé činnosti, široký výběr). Zasíláme kontakty včetně www adres na firmy, které poskytují výše uvedené služby.

(nabídka č. 122) Možnosti výdělku od českých firem! Příležitost k výdělku za umístění reklamních bannerů do Vašich webových stránek, jedná se o finanční příjem za zobrazení reklamy. Zasíláme bližší informace a kontakt na firmu, která uvedenou příležitost nabízí + navíc Vám zašleme několik www kontaktů na české firmy, kde si můžete najít práci nebo brigádu v místě Vašeho bydliště nebo v celé ČR dle Vašich představ!

(nabídka č. 133) Baví Vás surfovat na internetu? Rádi nakupujete? Nechte se odměnit za návštěvy různých webových stránek, za vyplnění anket apod. Zaregistrujte se zdarma do věrnostního programu a získáte tak různé spotřební zboží nebo slevy ve vybraných obchodech (slevové poukázky, trička, zájezdy, ubytování a mnoho jiného). Zasíláme internetovou adresu české firmy, kde získáte veškeré potřebné informace + registraci.

(nabídka č. 161) Najděte si tu pravou práci, kterou hledáte! Speciální počítačový systém se postará, aby Vám ta pravá životní nabídka neproklouzla mezi prsty. Každý den za Vás bude tento systém prohledávat nabídky na internetu a na ty nejlepší Vám pošle upozornění do e-mailové schránky. I když práci zrovna nehledáte ihned, máte přehled o svých možnostech! Zasíláme internetový kontakt, kde získáte potřebné informace a instrukce s video prezentací uvedené služby.

(nabídka č. 274) Snadný výdělek pro Váš volný čas doma a nebo v kanceláři. Využijte svůj počítač s připojením na internet a přivydělejte si čtením propagačních e-mailů! Na doručené e-maily jednoduše klikáte, za každé kliknutí a přečtení e-mailu se Vám započítají peníze. Nabízíme Vám bezplatnou registraci u několika různých firem, vše zvládnete rychle během krátké doby a můžete začít vydělávat! Zasíláme kontakty na webové stránky, kde se můžete zdarma zaregistrovat k těmto výdělečným projektům. Cena za zaslání poštou je 190 Kč.  Objednejte si všechny výše uvedené nabídky k zaslání poštou na Vaší adresu zde 

 

Cena zahrnuje: odeslání zásilky na Vaší adresu přes Českou poštu, tak jak je uvedeno v textu nabídky, placení poštovného u námi odeslaných zásilek, garance platnosti nabídky 12 měsíců, možnost využít Zákaznický servis e-mailem nebo dopisem v případě potřeby zaslání dotazu. Nabídka je vhodná pro zájemce z celé ČR od věku 18 let, můžete vykonávat v čase, který Vám vyhovuje.