Práce a brigády v cizině

Hledáte práci, brigádu a nebo výdělek v zahraničí? Stále nemůžete nic pořádného najít? Využijte naše níže uvedené nabídky a třeba konečně najdete ten správný výdělek v cizině, který hledáte! Nabídky jsou vhodné pro zájemce z celé ČR.

Nabídka č. 198 - Hledáte práci nebo brigádu v Anglii, Irsku, Německu nebo ve Španělsku? Česká firma nabízí možnost atraktivních výdělků v nejrůznějších profesích a oborech zájemcům od 17 let. Zasíláme kontakty na webové stránky, kde obdržíte bližší informace a nabídku možných výdělků.

Nabídka č. 69 - Česká firma nabízí pracovní programy v zahraničí pro studenty i nestudenty (Kanada, USA, Norsko, Anglie, Irsko - různé stáže, práce na farmách, v továrnách, v cestovním ruchu, v hotelech aj.), dále firma nabízí au-pair pobyty (USA, Irsko, Anglie, Norsko, Švédsko, Dánsko, Nizozemí, Belgie, Německo, Rakousko, Francie, Itálie, Španělsko) i s možností výuky cizího jazyka. Zdokonalte se v cizích jazycích a vydělejte si přitom slušné peníze! Po návratu zpět do ČR si pak snáze najdete nové a lépe placené zaměstnání! Zasíláme kontakty na firmu, kde získáte další potřebné informace k uvedeným službám.

Nabídka č. 71 - Pracovní možnosti v Anglii a po celé Evropské unii - česká firma Vám nabízí pracovní příležitosti v Anglii (hotelové služby, stavebnictví, práce na farmě, zpracovatelský průmysl aj.) i se studiem angličtiny. Celoroční uplatnění bez omezení věku, vyřízení pobytu do 4 týdnů, možnost zajímavého výdělku. Zasíláme kontakty na uvedenou firmu vč. internetové adresy, kde získáte potřebné informace. Navíc Vám zašleme internetovou adresu, kde si můžete jednoduše vyhledat volná pracovní místa po celé EU dle Vašich představ a požadavků.

Nabídka č. 62 - Jedná se o nabídky prací a brigád od českých firem, např. v Německu, Kanadě, Irsku, Anglii a ve Španělsku aj. Velký výběr z manuálních i administrativních profesí, dále volná místa ve zdravotnictví, pohostinství aj. Možnost vysokých výdělků, pro zájemce od 18 let i bez znalosti jazyka. Doprava i ubytování zajištěno, délka pobytu dle dohody. Zasíláme bližší informace + kontakty na firmy, které uvedené služby poskytují. Cena za zaslání poštou je 190 Kč. Objednejte si všechny výše uvedené nabídky k zaslání poštou na Vaší adresu zde

 

Cena zahrnuje: odeslání zásilky na Vaší adresu přes Českou poštu, tak jak je uvedeno v textu nabídky, placení poštovného u námi odeslaných zásilek, garance platnosti nabídky 12 měsíců, možnost využít Zákaznický servis e-mailem nebo dopisem v případě potřeby zaslání dotazu. Nabídka je vhodná pro zájemce z celé ČR od věku 18 let, můžete vykonávat v čase, který Vám vyhovuje.