Práce a brigády v cizině

Hledáte práci, brigádu a nebo výdělek v zahraničí? Stále nemůžete nic pořádného najít? Využijte naše níže uvedené nabídky a třeba konečně najdete ten správný výdělek v cizině, který hledáte! Nabídky jsou vhodné pro zájemce z celé ČR.

Nabídka č. 198 - Hledáte práci nebo brigádu v Anglii, Irsku, Německu nebo ve Španělsku? Česká firma nabízí možnost atraktivních výdělků v nejrůznějších profesích a oborech zájemcům od 17 let. Zasíláme kontakty na webové stránky, kde obdržíte bližší informace a nabídku možných výdělků.

Nabídka č. 69 - Česká firma nabízí pracovní programy v zahraničí pro studenty i nestudenty (Kanada, USA, Norsko, Anglie, Irsko - různé stáže, práce na farmách, v továrnách, v cestovním ruchu, v hotelech aj.), dále firma nabízí au-pair pobyty (USA, Irsko, Anglie, Norsko, Švédsko, Dánsko, Nizozemí, Belgie, Německo, Rakousko, Francie, Itálie, Španělsko) i s možností výuky cizího jazyka. Zdokonalte se v cizích jazycích a vydělejte si přitom slušné peníze! Po návratu zpět do ČR si pak snáze najdete nové a lépe placené zaměstnání! Zasíláme kontakty na firmu, kde získáte další potřebné informace k uvedeným službám.

Nabídka č. 71 - Pracovní možnosti v Anglii a po celé Evropské unii - česká firma Vám nabízí pracovní příležitosti v Anglii (hotelové služby, stavebnictví, práce na farmě, zpracovatelský průmysl aj.) i se studiem angličtiny. Celoroční uplatnění bez omezení věku, vyřízení pobytu do 4 týdnů, možnost zajímavého výdělku. Zasíláme kontakty na uvedenou firmu vč. internetové adresy, kde získáte potřebné informace. Navíc Vám zašleme internetovou adresu, kde si můžete jednoduše vyhledat volná pracovní místa po celé EU dle Vašich představ a požadavků.

Nabídka č. 62 - Jedná se o nabídky prací a brigád od českých firem, např. v Německu, Kanadě, Irsku, Anglii a ve Španělsku aj. Velký výběr z manuálních i administrativních profesí, dále volná místa ve zdravotnictví, pohostinství aj. Možnost vysokých výdělků, pro zájemce od 18 let i bez znalosti jazyka. Doprava i ubytování zajištěno, délka pobytu dle dohody. Zasíláme bližší informace + kontakty na firmy, které uvedené služby poskytují. Cena za zaslání poštou je 190 Kč. Objednejte si všechny výše uvedené nabídky k zaslání poštou na Vaší adresu zde

 

 

 

 

Bonus navíc! Chcete mít možnost vybrat si z více nabídek výdělků? Objednejte si výše uvedenou nabídku k zaslání poštou (klikněte na červený odkaz a vyplňte objednávku dle instrukcí) a navíc Vám zašleme zdarma kontakt na webové stránky české firmy, která se specializuje na různé práce z domova. Budete mít příležitost vybrat si zdarma na webu firmy z více jak 100 konkrétních nabídek práce z domova, dále je pro Vás přichystáno přibližně 50 přímých kontaktů na firmy, které umožňují výdělek s možností práce doma. Navíc získáte cca 30 webových kontaktů na pracovní portály a agentury, které Vám mohou při hledání práce pomoci v místě bydliště. Vhodné pro zájemce z celé ČR, nabídky výdělků jsou pravidelně aktualizovány, kontakty na firmy budete mít k dispozici bez poplatku! Chcete zaslat zdarma internetový kontakt na webové stránky, kde budou všechny tyto nabídky pro Vás připraveny? Je to jednoduché - stačí si pouze objednat a zaplatit k zaslání poštou výše uvedenou nabídku Práce a brigády v cizině!