Práce doma se smlouvou od naší firmy - rozesílání letáků a propagačních CD-ROM

Chcete pracovat doma přímo pro naší firmu? Nabízíme Vám samostatně výdělečnou činnost ve formě domácí práce se smlouvou o zprostředkování. Po doručení uvedených podkladů k nabídkám můžete okamžitě začít s vlastní prací. Nabídky jsou vhodné pro zájemce z celé ČR, proto neváhejte a využijte tuto příležitost k výdělku!

Nabídka č. 1 - ROZESÍLÁNÍ INZERTNÍCH BULLETINŮ Jedná se o aktivní prezentaci a distribuci tištěných bulletinů velice efektivní a ověřenou formou (adresování obálek, kompletace + balení letáků a odesílání naplněných obálek je nenáročné, inz. bulletiny dodáváme). Pracovní dobu, objem práce a způsob distribuce si určujete sami, stejně tak výdělek, který může činit až 20.000 Kč za měsíc! Ideální výdělečná činnost pro zájemce, kteří mají zájem proměnit svůj volný čas na peníze. Zasíláme registrační sadu s pracovním postupem a smlouvou + inzertní bulletiny. Využijte jedinečnou šanci!       

Nabídka č. 37 - AŽ 20.000 KČ MĚSÍČNĚ KOPÍROVÁNÍM A DISTRIBUCÍ CD-ROM! Hledáte domácí práci bez nároků na prostor a čas? Je zde! Jedná se o aktivní prezentaci, vypalování a distribuci reklamních CD-ROM s propagačním materiálem naší firmy. Vlastní počítač je výhodou, nikoliv však podmínkou (adresování obálek, balení CD-ROM a odesílání naplněných obálek je nenáročné, reklamní CD-ROM dodáváme). Zasíláme registrační sadu s pracovním postupem a smlouvou + 1 kus CD-ROM. Cena za zaslání poštou je 330 Kč. Objednejte si obě tyto nabídky k zaslání poštou na Vaší adresu zde

 

Cena zahrnuje: odeslání zásilky na Vaší adresu přes Českou poštu, tak jak je uvedeno v textu nabídky, placení poštovného u námi odeslaných zásilek, garance platnosti nabídky 12 měsíců, možnost využít Zákaznický servis e-mailem nebo dopisem v případě potřeby zaslání dotazu. Nabídka je vhodná pro zájemce z celé ČR od věku 18 let, můžete vykonávat v čase, který Vám vyhovuje.