Práce doma se smlouvou od naší firmy - rozesílání letáků a propagačních CD-ROM

Chcete pracovat doma přímo pro naší firmu? Nabízíme Vám samostatně výdělečnou činnost ve formě domácí práce se smlouvou o zprostředkování. Po doručení uvedených podkladů k nabídkám můžete okamžitě začít s vlastní prací. Nabídky jsou vhodné pro zájemce z celé ČR, proto neváhejte a využijte tuto příležitost k výdělku!

Nabídka č. 1 - ROZESÍLÁNÍ INZERTNÍCH BULLETINŮ Jedná se o aktivní prezentaci a distribuci tištěných bulletinů velice efektivní a ověřenou formou (adresování obálek, kompletace + balení letáků a odesílání naplněných obálek je nenáročné, inz. bulletiny dodáváme). Pracovní dobu, objem práce a způsob distribuce si určujete sami, stejně tak výdělek, který může činit až 20.000 Kč za měsíc! Ideální výdělečná činnost pro zájemce, kteří mají zájem proměnit svůj volný čas na peníze. Zasíláme registrační sadu s pracovním postupem a smlouvou + inzertní bulletiny. Využijte jedinečnou šanci!       

Nabídka č. 37 - AŽ 20.000 KČ MĚSÍČNĚ KOPÍROVÁNÍM A DISTRIBUCÍ CD-ROM! Hledáte domácí práci bez nároků na prostor a čas? Je zde! Jedná se o aktivní prezentaci, vypalování a distribuci reklamních CD-ROM s propagačním materiálem naší firmy. Vlastní počítač je výhodou, nikoliv však podmínkou (adresování obálek, balení CD-ROM a odesílání naplněných obálek je nenáročné, reklamní CD-ROM dodáváme). Zasíláme registrační sadu s pracovním postupem a smlouvou + 1 kus CD-ROM. Cena za zaslání poštou je 330 Kč. Objednejte si obě tyto nabídky k zaslání poštou na Vaší adresu zde

 

 

 

Bonus navíc! Chcete mít možnost vybrat si z více nabídek výdělků? Objednejte si výše uvedenou nabídku k zaslání poštou (klikněte na červený odkaz a vyplňte objednávku dle instrukcí) a navíc Vám zašleme zdarma kontakt na webové stránky české firmy, která se specializuje na různé práce z domova. Budete mít příležitost vybrat si zdarma na webu firmy z více jak 100 konkrétních nabídek práce z domova, dále je pro Vás přichystáno přibližně 50 přímých kontaktů na firmy, které umožňují výdělek s možností práce doma. Navíc získáte cca 30 webových kontaktů na pracovní portály a agentury, které Vám mohou při hledání práce pomoci v místě bydliště. Vhodné pro zájemce z celé ČR, nabídky výdělků jsou pravidelně aktualizovány, kontakty na firmy budete mít k dispozici bez poplatku! Chcete zaslat zdarma internetový kontakt na webové stránky, kde budou všechny tyto nabídky pro Vás připraveny? Je to jednoduché - stačí si pouze objednat a zaplatit k zaslání poštou výše uvedenou nabídku Práce doma se smlouvou od naší firmy - rozesílání letáků a propagačních CD-ROM!