Plnění obálek letáky a dodávání nadepsaných + ofrankovaných obálek naší firmě poštou na základě smlouvy

Chcete pracovat doma přímo pro naší firmu? Nabízíme Vám samostatně výdělečnou činnost ve formě domácí práce se smlouvou o zprostředkování. Po doručení uvedených podkladů k nabídkám můžete okamžitě začít s vlastní prací. Nabídky jsou vhodné pro zájemce z celé ČR, proto neváhejte a využijte tuto příležitost k výdělku!

Nabídka č. 19 - DODÁVÁNÍ NADEPSANÝCH A OFRANKOVANÝCH OBÁLEK Přímo naše firma od Vás vykoupí na základě aktivní prezentace pro reklamní účely adresami nadepsané obálky (čitelně ručně nebo na psacím stroji, případně na PC) s nalepenými poštovními známkami v minimálním množství 50 kusů. Garantujeme Vám výkupní cenu 6 Kč za každou dodanou obálku (obálky ani poštovní známky nekupujete), nabízíme Vám zajímavý výdělek až 10 000 Kč měsíčně včetně náhrady nákladů za poštovné! Zasíláme smlouvu a podrobný postup s veškerými potřebnými informacemi, po obdržení těchto podkladů můžete začít ihned vydělávat.

Nabídka č. 20 - CHCETE NENÁROČNOU PRÁCI DOMA PŘÍMO OD NAŠÍ FIRMY? Nabízíme Vám výdělek až 20 000 Kč měsíčně za aktivní prezentaci, obálkování, plnění obálek a rozesílání tištěných nabídkových letáků (adresování obálek, kompletace + balení bulletinů a odesílání naplněných obálek je nenáročné, inz. bulletiny dodáváme). Pracovat můžete v pohodlí domova, stačí asi 2 hodiny času denně. Výdělky jsou vypláceny ve formě provizí buď poštovní poukázkou nebo na Váš bankovní účet pravidelně k 10. dni v měsíci, vše potřebné je zasíláno poštou. Tato činnost je vhodná především pro zájemce o vedlejší příjem, při aktivním přístupu máte jedinečnou možnost hlavního výdělku. Zasíláme registrační sadu, která obsahuje smlouvu, pracovní postup, systém odměňování + nabídkové bulletiny. Cena za zaslání poštou je 330 Kč. Objednejte si obě tyto nabídky k zaslání poštou na Vaší adresu zde

 

 

 

Bonus navíc! Chcete mít možnost vybrat si z více nabídek výdělků? Objednejte si výše uvedenou nabídku k zaslání poštou (klikněte na červený odkaz a vyplňte objednávku dle instrukcí) a navíc Vám zašleme zdarma kontakt na webové stránky české firmy, která se specializuje na různé práce z domova. Budete mít příležitost vybrat si zdarma na webu firmy z více jak 100 konkrétních nabídek práce z domova, dále je pro Vás přichystáno přibližně 50 přímých kontaktů na firmy, které umožňují výdělek s možností práce doma. Navíc získáte cca 30 webových kontaktů na pracovní portály a agentury, které Vám mohou při hledání práce pomoci v místě bydliště. Vhodné pro zájemce z celé ČR, nabídky výdělků jsou pravidelně aktualizovány, kontakty na firmy budete mít k dispozici bez poplatku! Chcete zaslat zdarma internetový kontakt na webové stránky, kde budou všechny tyto nabídky pro Vás připraveny? Je to jednoduché - stačí si pouze objednat a zaplatit k zaslání poštou výše uvedenou nabídku Plnění obálek letáky a dodávání nadepsaných + ofrankovaných obálek naší firmě poštou na základě smlouvy!