Plnění obálek letáky a dodávání nadepsaných + ofrankovaných obálek naší firmě poštou na základě smlouvy

Chcete pracovat doma přímo pro naší firmu? Nabízíme Vám samostatně výdělečnou činnost ve formě domácí práce se smlouvou o zprostředkování. Po doručení uvedených podkladů k nabídkám můžete okamžitě začít s vlastní prací. Nabídky jsou vhodné pro zájemce z celé ČR, proto neváhejte a využijte tuto příležitost k výdělku!

Nabídka č. 19 - DODÁVÁNÍ NADEPSANÝCH A OFRANKOVANÝCH OBÁLEK Přímo naše firma od Vás vykoupí na základě aktivní prezentace pro reklamní účely adresami nadepsané obálky (čitelně ručně nebo na psacím stroji, případně na PC) s nalepenými poštovními známkami v minimálním množství 50 kusů. Garantujeme Vám výkupní cenu 6 Kč za každou dodanou obálku (obálky ani poštovní známky nekupujete), nabízíme Vám zajímavý výdělek až 10 000 Kč měsíčně včetně náhrady nákladů za poštovné! Zasíláme smlouvu a podrobný postup s veškerými potřebnými informacemi, po obdržení těchto podkladů můžete začít ihned vydělávat.

Nabídka č. 20 - CHCETE NENÁROČNOU PRÁCI DOMA PŘÍMO OD NAŠÍ FIRMY? Nabízíme Vám výdělek až 20 000 Kč měsíčně za aktivní prezentaci, obálkování, plnění obálek a rozesílání tištěných nabídkových letáků (adresování obálek, kompletace + balení bulletinů a odesílání naplněných obálek je nenáročné, inz. bulletiny dodáváme). Pracovat můžete v pohodlí domova, stačí asi 2 hodiny času denně. Výdělky jsou vypláceny ve formě provizí buď poštovní poukázkou nebo na Váš bankovní účet pravidelně k 10. dni v měsíci, vše potřebné je zasíláno poštou. Tato činnost je vhodná především pro zájemce o vedlejší příjem, při aktivním přístupu máte jedinečnou možnost hlavního výdělku. Zasíláme registrační sadu, která obsahuje smlouvu, pracovní postup, systém odměňování + nabídkové bulletiny. Cena za zaslání poštou je 330 Kč. Objednejte si obě tyto nabídky k zaslání poštou na Vaší adresu zde

 

Cena zahrnuje: odeslání zásilky na Vaší adresu přes Českou poštu, tak jak je uvedeno v textu nabídky, placení poštovného u námi odeslaných zásilek, garance platnosti nabídky 12 měsíců, možnost využít Zákaznický servis e-mailem nebo dopisem v případě potřeby zaslání dotazu. Nabídka je vhodná pro zájemce z celé ČR od věku 18 let, můžete vykonávat v čase, který Vám vyhovuje.