Práce na doma se smlouvou od naší firmy - výdělek pro uživatele počítače s připojením na internet

Chcete pracovat doma přímo pro naší firmu? Nabízíme Vám samostatně výdělečnou činnost ve formě domácí práce se smlouvou o zprostředkování. Po doručení uvedených podkladů k nabídce můžete okamžitě začít s vlastní prací. Nabídka je vhodná pro zájemce z celé ČR, proto neváhejte a využijte tuto příležitost k výdělku!

Nabídka č. 30 - VÝDĚLEK PRO UŽIVATELE POČÍTAČE! Jedná se o aktivní prezentaci a rozesílání e-mailů zájemcům o naše služby + zapisování objednávek do e-shopu. Práce nenáročná na čas i prostor, nutná je pouze znalost ovládání PC a přístup na internet, Vaše vytrvalost je výhodou. Výdělky až 20.000 Kč měsíčně dle dosažených výsledků, zasíláme na bankovní účet nebo poštovní poukázkou k 10. dni v měsíci. Vše v pohodlí domova - dlouhodobě perspektivní práce! Zasíláme registrační sadu s pracovním postupem, potřebnými informacemi + smlouvu. Využijte Váš počítač a vydělávejte doma! Cena za zaslání poštou je 280 Kč. Objednejte si tuto nabídku k zaslání poštou na Vaší adresu zde

 

Cena zahrnuje: odeslání zásilky na Vaší adresu přes Českou poštu, tak jak je uvedeno v textu nabídky, placení poštovného u námi odeslaných zásilek, garance platnosti nabídky 12 měsíců, možnost využít Zákaznický servis e-mailem nebo dopisem v případě potřeby zaslání dotazu. Nabídka je vhodná pro zájemce z celé ČR od věku 18 let, můžete vykonávat v čase, který Vám vyhovuje.