Práce na doma se smlouvou od naší firmy - výdělek pro uživatele počítače s připojením na internet

Chcete pracovat doma přímo pro naší firmu? Nabízíme Vám samostatně výdělečnou činnost ve formě domácí práce se smlouvou o zprostředkování. Po doručení uvedených podkladů k nabídce můžete okamžitě začít s vlastní prací. Nabídka je vhodná pro zájemce z celé ČR, proto neváhejte a využijte tuto příležitost k výdělku!

Nabídka č. 30 - VÝDĚLEK PRO UŽIVATELE POČÍTAČE! Jedná se o aktivní prezentaci a rozesílání e-mailů zájemcům o naše služby + zapisování objednávek do e-shopu. Práce nenáročná na čas i prostor, nutná je pouze znalost ovládání PC a přístup na internet, Vaše vytrvalost je výhodou. Výdělky až 20.000 Kč měsíčně dle dosažených výsledků, zasíláme na bankovní účet nebo poštovní poukázkou k 10. dni v měsíci. Vše v pohodlí domova - dlouhodobě perspektivní práce! Zasíláme registrační sadu s pracovním postupem, potřebnými informacemi + smlouvu. Využijte Váš počítač a vydělávejte doma! Cena za zaslání poštou je 280 Kč. Objednejte si tuto nabídku k zaslání poštou na Vaší adresu zde

 

 

 

Bonus navíc! Chcete mít možnost vybrat si z více nabídek výdělků? Objednejte si výše uvedenou nabídku k zaslání poštou (klikněte na červený odkaz a vyplňte objednávku dle instrukcí) a navíc Vám zašleme zdarma kontakt na webové stránky české firmy, která se specializuje na různé práce z domova. Budete mít příležitost vybrat si zdarma na webu firmy z více jak 100 konkrétních nabídek práce z domova, dále je pro Vás přichystáno přibližně 50 přímých kontaktů na firmy, které umožňují výdělek s možností práce doma. Navíc získáte cca 30 webových kontaktů na pracovní portály a agentury, které Vám mohou při hledání práce pomoci v místě bydliště. Vhodné pro zájemce z celé ČR, nabídky výdělků jsou pravidelně aktualizovány, kontakty na firmy budete mít k dispozici bez poplatku! Chcete zaslat zdarma internetový kontakt na webové stránky, kde budou všechny tyto nabídky pro Vás připraveny? Je to jednoduché - stačí si pouze objednat a zaplatit k zaslání poštou výše uvedenou nabídku Práce doma se smlouvou od naší firmy - výdělek pro uživatele počítače s připojením na internet!